ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

BB Glow Physiolab

Jest to zabieg polegający na silnym odżywieniu, napięciu oraz wyrównaniu kolorytu skóry. Podstawą zabiegu jest frakcjonowanie naskórka, czyli delikatne mikronakłuwanie, dzięki czemu możliwe jest przeniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry. Preparaty używane do zabiegu BB glow są pochodzenia wyłącznie roślinnego. Zabieg jest odpowiedni dla Vegan.

 

Mikropunktura

Jest to powierzchowna stymulacja naskórka, która pobudza procesy regeneracyjne w skórze, a co za tym idzie poprawia niedoskonałości skóry. Zabieg stosuje się przy takich niedoskonałościach jak:

- blizny pooperacyjne,

- blizny powypadkowe,

- blizny potrądzikowe,

- rozstępy,

- przebarwienia,

- zmarszczki

 

Contradiction

Rewolucyjny zabieg anty-smogowy, przeciwko zanieczyszczeniom środowiska i promieniowaniu UV o właściwościach odmładzających, oparty na ektoinie i wykorzystujący zjawisko miejscowej termo i krioterapii. Nazywany zabiegiem czerwonego dywanu.

 

Phytic

Regenerujący, rozświetlający, delikatnie eksfoliujący zabieg na bazie kwasu fitowego przeznaczony dla skór dojrzałych, zwiotczałych i skłonnych do przebarwień. Idealny dla dla osób palących z szarą, zmęczoną skórą.

 

 

Yellow Peel

Intensywna terapia Retinolem

Działanie:
• Regulacja procesu rogowacenia naskórka
• Odbudowa włókien kolagenu i elastyny oraz stymulacja odnowy komórek skóry
• Wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry
• Zagęszczenie  i  poprawa napięcia skóry
• Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry
• Ochrona przed fotouszkodzeniami  i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry
EFEKT - Skóra jest  widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita,  jędrna i napięta a zmarszczki mniej widoczne.

 

Peelingi chemiczne

Historia zastosowania peelingów w celu odmłodzenia, wybielenia, usunięcia defektów skóry sięga starożytności. Wtedy to zachęcano do kąpieli w kwaśnym mleku, okładów z mocznika i nacierania sokami z owoców. Praktykowano łączenie peelingu chemicznego – kwasów owocowych – z mechanicznym – drobinami pumeksu, soli, pyłu wulkanicznego. Dzisiaj peelingi są jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

To alternatywa dla chemicznych zabiegów złuszczających. Mechaniczny peeling diamentowymi głowicami pozwala na kontrolowane ścieranie warstwy rogowej naskórka. Niweluje to defekty cery, stymuluje syntezę kolagenu i odmładza skórę, nadając jej zdrowy wygląd i świetlisty blask.  Jest dobrze tolerowana przez osoby uczulone na peelingi chemiczne. Mikrodermabrazję można również stosować na całe ciało w celu spłycenia rozstępów, wygładzenia powierzchni skóry przy zapaleniu około mieszkowym lub w celu usunięcia nadmiernej ilości suchego naskórka.

 

Mezoterapia bezigłowa

Jej celem jest otworzenie dróg wprowadzania aktywnych składników, by dostarczyć pożądane substancje aktywne w głąb skóry. Składniki substancji aktywnych mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry. Mezoterapia powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Jest metodą całkowicie nieinwazyjną i bezbolesną.  Nie daje nieprzyjemnych odczuć, a po zabiegu skóra wygląda bardzo dobrze, bez widocznych efektów ubocznych.

 

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg, który gwarantuje dostarczenie potrzebnych składników bezpośrednio do skóry. Przy pomocy sterylnej igły i strzykawki podajemy preparaty płytko w naskórek do 0,2 mm. Dzięki miejscowemu znieczuleniu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Mezoterapia powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, (co szybko mija) w związku z tym nie polecam robienia zabiegu w dniu ważnych spotkań lub uroczystości. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów.

 

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania (peelingu) jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane). Skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które znika po kilku minutach.

Studio Isabell - ul. Abrahama 71; 81-390 Gdynia; tel.: 510-063-942