ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Mikropunktura

Jest to powierzchowna stymulacja naskórka, która pobudza procesy regeneracyjne w skórze, a co za tym idzie poprawia niedoskonałości skóry. Zabieg stosuje się przy takich niedoskonałościach jak:

- blizny pooperacyjne,

- blizny powypadkowe,

- blizny potrądzikowe,

- rozstępy,

- przebarwienia,

- zmarszczki

 

 

Zabiegi pielęgnacyjne dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta, zgodnie z aktualną ofertą salonu.     

 

 

 


Yellow Peel

Intensywna terapia Retinolem

Działanie:
• Regulacja procesu rogowacenia naskórka
• Odbudowa włókien kolagenu i elastyny oraz stymulacja odnowy komórek skóry
• Wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry
• Zagęszczenie  i  poprawa napięcia skóry
• Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry
• Ochrona przed fotouszkodzeniami  i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry
EFEKT - Skóra jest  widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita,  jędrna i napięta a zmarszczki mniej widoczne.

 

Peelingi chemiczne

Historia zastosowania peelingów w celu odmłodzenia, wybielenia, usunięcia defektów skóry sięga starożytności. Wtedy to zachęcano do kąpieli w kwaśnym mleku, okładów z mocznika i nacierania sokami z owoców. Praktykowano łączenie peelingu chemicznego – kwasów owocowych – z mechanicznym – drobinami pumeksu, soli, pyłu wulkanicznego. Dzisiaj peelingi są jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

To alternatywa dla chemicznych zabiegów złuszczających. Mechaniczny peeling diamentowymi głowicami pozwala na kontrolowane ścieranie warstwy rogowej naskórka. Niweluje to defekty cery, stymuluje syntezę kolagenu i odmładza skórę, nadając jej zdrowy wygląd i świetlisty blask.  Jest dobrze tolerowana przez osoby uczulone na peelingi chemiczne. Mikrodermabrazję można również stosować na całe ciało w celu spłycenia rozstępów, wygładzenia powierzchni skóry przy zapaleniu około mieszkowym lub w celu usunięcia nadmiernej ilości suchego naskórka.

 

Mezoterapia bezigłowa

Jej celem jest otworzenie dróg wprowadzania aktywnych składników, by dostarczyć pożądane substancje aktywne w głąb skóry. Składniki substancji aktywnych mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry. Mezoterapia powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Jest metodą całkowicie nieinwazyjną i bezbolesną.  Nie daje nieprzyjemnych odczuć, a po zabiegu skóra wygląda bardzo dobrze, bez widocznych efektów ubocznych.

 

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg, który gwarantuje dostarczenie potrzebnych składników bezpośrednio do skóry. Przy pomocy sterylnej igły i strzykawki podajemy preparaty płytko w naskórek do 0,2 mm. Dzięki miejscowemu znieczuleniu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Mezoterapia powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, (co szybko mija) w związku z tym nie polecam robienia zabiegu w dniu ważnych spotkań lub uroczystości. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów.

 

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania (peelingu) jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane). Skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które znika po kilku minutach.

Studio Isabell - ul. Abrahama 71; 81-390 Gdynia; tel.: 510-063-942