PIELĘGNACJA DŁONI i STÓP

Pielęgnacja dłoni

Zadbane i ładnie wyglądające dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nasze dłonie często są narażone na wiele niekorzystnych czynników,  dlatego też wymagają  specjalistycznej ochrony i zabiegów pielęgnacyjnych. W salonie wykonuję manicure tradycyjny i biologiczny, jak również zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli problemem są przebarwienia, sucha łuszcząca się skóra zalecam skorzystanie z peelingu kwasami lub zabiegów mikrodermabrazji. Powyższe zabiegi są często pomijane przy pielęgnacji dłoni, a szkoda bo mogą dać spektakularne efekty. Jako dopełnienie pielęgnacji dłoni polecam lakiery hybrydowe.

 

Polecam manicure japoński.

Wzmacnia naturalną płytkę paznokciową, nadaje piękny połysk, uszczelnia i zasila w składniki naturalne (wit. A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego). Technologia P Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Efekt - sprężyste i gładkie paznokcie. Ten rodzaj manicure odpowiedni jest zarówno dla Pań, jak i Panów. Zabieg należy co 2-3 tygodnie, aż do całkowitego zrośnięcia płytki paznokciowej. Przez 4-5 dni nie należy malować paznokci, gdyż przyczepność lakieru w tym okresie jest bardzo ograniczona.

 

Pielęgnacja stóp

Zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia.  Polecam profesjonalny pedicure,  który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Podczas zabiegu zajmuję się pielęgnacją paznokci jak również usuwaniem zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu stopy są gładkie, nawilżone i estetycznie wyglądają. Polecam również zabiegi pielęgnujące stopy i lakiery hybrydowe.
W  gabinecie zabiegi pedicure wykonywane są przy użyciu najwyższej klasy frezarki do stóp firmy Hadewe Helius 22.

Studio Isabell - ul. Abrahama 71; 81-390 Gdynia; tel.: 510-063-942